Lacatus mecanic, Popesti-Leordeni

2022-09-13

MCA Grup, leader pe piata locala in productia de usi de garaj si rulouri, ofera de 25 de ani clientilor solutii tehnice apreciate, produse fiabile, un design modern si confort. Suntem o organizatie in crestere si cautam colegi noi in departamentul productie usi de garaj.

Lacatusi mecanici calificati si necalificati pentru productia usi de garaj

Responsabilitatile postului:

  • Executarea produselor urmarind fisele de productie si desene tehnice
  • Executarea lucrarilor de debitare si taiere panouri
  • Executarea lucrarilor de gaurire a usilor pentru montarea ferestrelor de plexiglas, usilor pietonale

Cerinte:

  • Experienta in taiere si asamblare de componente
  • Experienta in lucrul cu fise de productie
  • Seriozitate la locul de munca

Oferim:

  • Salariul atractiv
  • Posibilitatea de a creste venitul in functie de realizari
  • Tichete de masa
  • Prima de Craciun si Paste in valoare de 150 Ron fiecare.

Va rugam sa aplicati trimitand CV-ul dumneavoastra la resurseumane@mcagrup.ro, mentionand numele pozitiei pentru care aplicati sau sa ne sunati la tel. 0758062201.